Hotpoint Ariston ve Indesit Yetkili Servisi olan firmamız 2008 yılında kurulmuştur.4 araçtan oluşan filosu, eğitimli ve sertifikalı, her biri alanında uzman ve profesyonel teknisyenleri ile Kocaeli'nde Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilova ilçelerine en hızlı, en kusursuz servis hizmetini sunmaktadır.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız, tecrübesini, bilgi birikimini ve yılların getirdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Vizyonu gereği kaliteyi ucuza sunan servisimiz, çağdaş düşünce yapısı ve yenilikçi bakış açısıyla, sürekli gelişimi politikası haline getirmiş olup, sizlerin güvenine ve takdirine layık olmaya çalışmaktadır.

Hotpoint Ariston ve Indesit Yetkili Servisi; Montaj,Bakım Hizmetleri, Yedek Parça ve Aksesuar Satış Merkezi

Hotpoint Ariston ve Indesit Yetkili Servisi; Beyaz eşya ve ankastre cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması, maksimum verim ve ilk günkü performansını sağlaması için bakım, montaj, arıza, onarım, tamir, yedek parça ve aksesuar gibi ihtiyaçlarınızı yetkili servis güvencesi ile karşılamaktadır.

Servis öncesi ve sonrasında sizlere daima kaliteli hizmet sunabilmek ve memnuniyetinizi maksimum kılabilmek adına, personel eğitimlerimize ve yenilenen teknoloji ile birlikte kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve hizmet taleplerinize en kısa sürede cevap veriyoruz.

 

 

Bizi Takip Edin...